دوره‌های خصوصی

همه افراد در جامعه توانایی یا امکان شرکت در دوره‌های عمومی را ندارند، آیا باید از آموختن زبان صرف نظر کنند؟
مسائلی مانند مشغله‌های زیاد کاری، سختی‌های رفت و آمد در شهر‌های بزرگ، عدم سازگاری روحی با کلاس‌های عمومی، نداشتن زمان برای یک دوره کامل و … باعث شده تا افرادی که به هر دلیلی نیاز به یادگیری زبان دارند با مشکل مواجه باشند؛ دوره‌های خصوصی برای پاسخ به نیاز‌های این دسته از اشخاص ارائه می‌شود.

چرا

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد (مثل مشفله کاری، رفت و آمد و…)، که هرکدام می‌توانند یک دلیل خوب برای شرکت در کلاس‌های خصوصی باشند، شما می‌توانید به به خاطر مزایای زیادی که این دوره‌ها دارند در آنها شرکت کنید؛ مزایایی مانند:

 • استفاده بهینه از وقت

با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده بر اساس زمان‌های خالی مدرس و زبان‌آموز و همچنین هدف زبان‌آموز می‌توان در کمترین به یادگیری زبان پرداخت

 • انتخاب مدرس دلخواه

انتخاب اساتیدی مطابق با اهداف و روحیات خود به شما کمک می‌کند تا در آموزش‌ها راحتتر باشید

 • انتخاب زمان دلخواه برای تشکیل کلاس‌ها

کم کردن مسیر‌های رفت و آمد به بازدهی کلاس کمک بسیاری می‌کند

 • زمان بیشتر برای مکالمه و صحبت کردن

به دلیل نبود افراد دیگری در کلاس زمان و فرصت بیشتری برای تمرین مکالمه و تقویت مهارت شنیداری خود دارید.

 • تکمیل هر کتاب در زمانی کوتاه‌تر

کتابی که ممکن است در یک ترم 2 ماهه تمام شود در 2 هفته با بازدهی بیشتری تمام می‌شود

 • تمرین و تکرار بیشتر

به خاطر وقت و زمان بیشتر مدرس می‌تواند با تکرار مباحث به افزایش بازدهی کلاس کمک کند

 • تمرکز و انرژی بیشتر مدرس

نبود زبان‌آموزان دیگر باعث تمرکز بیشتر مدرس بر روی فرد و مباحث درسی می‌شود و به بهتر شدن روند آموزش کمک می‌کند.

 • امکان شرکت با دوست یا آشنا

در صورتی که دوست دارید به همراه دوست خود زبان یاد بگیرید می‌توانید نهایتاً در گروه‌های دو نفری در کلاس‌ها شرکت کنید.

چرا

ما در لوتوس با ارائه خدماتی فراتر از یک دوره خصوصی ساده راه شما را برای رسیدن به اهدافتان کوتاه می‌کنیم:

 • تعیین مسیر

مسیر افرادی که اهداف متفاوت دارند مشخصاً یکی نیست؛ نقشه فردی که به هدف مکالمه تجاری شروع به یادگیری زبان می‌کند با فردی که برای اخذ مدارک بین‌المللی زبان می‌خواند یکسان نیست و به هیچ عنوان نباید در یک مسیر با هم قرار بگیرند. ما در لوتوس برای تمام دوره‌های خود و به صورت خاص برای دوره‌های خصوصی برای شما تعیین مسیر می‌کنیم تا زمان اضافه‌ای را برای آموزش زبان نگذارید.

 • پشتیبانی

با کمک‌های برترین اساتید راهنما و مشاورین لوتوس می‌توانید با فکری آسوده‌تر راه خود را طی کنید. برنامه ریزی شناور در طول مسیر آموزش‌ها با بررسی نقاط ضعف و قوت خیال شما را از اینکه مسیر را درست می‌روید و به بیراهه نرفته‌اید راحت می‌کند.

 • برترین اساتید

این افتخار داشته‌ایم تا با همکاری با برترین اساتید ایران به آموزش زبان به زبان‌آموزان بپردازیم تا بهترین نتایج و رضایت‌ها را از طرف زبان‌آموزان داشته باشیم. شما می‌توانید با استفاده از بستر آنلاین لوتوس در هر جایی که هستید از آموزش‌های اساتید برتر شهر‌های مختلف هم بهره ببرید.

 • رصد مداوم عملکرد اساتید

مهمترین هدف ما در لوتوس کیفیت و بازدهی است؛ به همین دلیل در دوره‌های خصوصی علاوه بر رصد مداوم سیر رشد زبان‌آموز، مسیر تدریس مدرسین را نیز رصد می‌کنیم تا از رسیدن به اهدافمان اطمینان داشته باشیم.

دروه های

آموزشگاه زبان لوتوس با هدف به روز بودن تصمیم به برگزار‌های کلاس‌های آنلاین خود گرفته بود که با اتفاقات اخیر مربوط به ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرکز بیشتری بر برگزاری این کلاس‌ها گذاشته است و توانسته با غیر حضوری کردن تمام فرآیند‌های خود از ثبت نام تا شرکت در کلاس گام مهمی در مسیر آموزش آنلاین و حفظ سلامت جامعه بردارد. تمام دوره‌های آموزشی لوتوس به صورت غیرحضوری و در بستر امن و اختصاصی لوتوس انجام می‌شود و دوره‌های خصوصی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
در صورت تمایل برای شرکت در دوره‌های خصوصی لوتوس شما می‌توانید از طریق منو ثبت‌ نام آنلاین به صورت غیر حضوری ثبت نام کنید.
و در صورت داشتن سوال یا مشکل خاصی در جریان ثبت نام می‌توانید با شماره 91014045-035 تماس بگیرید یا با صفحه ما در اینستاگرام به آدرس @lotuslc.yazd در میان بگذارید.